Realitní kancelář, která pomůže prodat a pronajmout Váš byt.
Realitní specialista Praha a okolí.
Rychlé hledání

Max. cena:

Podrobné vyhledávání

Kariéra v realitní kanceláři

Regionální zástupce:

Náplň práce:
  • vyhledání vhodné nemovitosti k pronájmu či prodeji
  • jednání s majiteli nemovitostí
  • pořízení fotofokumentace a zpracování zakázky do interního systému
  • prohlídky nemovitostí s klienty
Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání
  • obchodní talent
  • praxe vítána, ale není podmínkou
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • výborné komunikační dovednosti
  • vytrvalost, komunikativnost, časovou flexibilitu, schopnost vysokého pracovního nasazení , přesvědčivost, odolnost proti stresu
  • samostatnost
  • loajalitu
  • výhodou: PC, fotoaparát, telefon, řp sk. B a vlastní auto
Nabízíme:
  • zaškolení
  • monitoring inzerce z Vaší oblasti
  • inzerce je u nás ZDARMA
  • vizitky a reklamní poutače ZDARMA
  • prezentace Vašich zakázek do 24hod
  • možnost částečně pracovat z domova
  • práce na ŽL
  • odměna dle výkonnosti a zkušeností - až 70% z odměny za uzavřený obchod
  • kariérní postup - vést vlastní tým ve svém regionu
  • podporu asistentky a vedení společnosti
  • nástup možný ihned
Spolupráce s naší společností je od začátku transparentní a férová. Nevyžadujeme žádné poplatky ani měsíční paušální platby.

Své CV zasílejte na karas@realitniportal.cz nebo volejte na +420 604 24 52 52.

Hledám Další služby REALITNÍ PORTÁL