reference Karas - Kunice

Pan Zadák

Se službami pana Karase jsme byli naprosto spokojení. Velmi flexibilní, pragmatický a lidský. Výborná znalost místního trhu. Skvělá podpora ve všech oblastech praktické realizace včetně administrace a potřebné dokumentace.
Jan Zadák

... ... ...
reference Karasová - Praha 4

Paní Knotková

Dobrý večer,ještě jednou moc Vám za vše děkuji.Jste úplně úžasná.Moc děkuji a přeji Vám krásný večer.S pozdravem Knotková
Knotková

... ... ...

Paní Šestáková

Dobrý den paní Karasová,
moc děkuji za vaše služby. Jsem ráda, že Vás znám a že s vámi mohu spolupracovat. Přesně takhle by měla vypadat profesionálně odvedená práce. Pochopení, rychlost, podpora, pocit že za Vámi někdo stojí a na konci zdárný výsledek. Jsem nadšená.
Děkuji moc
Petra Šestáková

604 791 ...

Paní Havránková

Dobrý den, pane Karas,
moc Vám děkuji za aktualizaci smlouvy – také to doplnění ohledně drobných oprav v bytě. Nájemce paní Kavková je bezproblémová a jsem moc ráda, že mi ji Vaše RK zprostředkovala. Mějte se moc hezky v novém roce!
P. Havránková
Dekuji a preji hezky vikend

604 995 ...

Jana Sochorová a Jan Rendla

Úpřimné a vřelé díky paní Marcele Karasové, realitní makléřce Vaší RK, která nám rychle a úspěšně pronajala byt 2+kk ​v Praze. Její úspěch zcela určitě vychází z její osobnosti. Zapůsobila na nás nejen svým profesionálním přístupem, ale také vstřícností, vřelostí, úpřimností, lidskostí. Myslíme si, že právě tyto vlastnosti mnohdy v naší společností schází. Velice děkujeme tedy i Vaší RK, že máte ve svém kolektivu takovou realitní makléřku.

Soňa Pivoňková

Dobry den pani Karasová, rada bych Vam jeste jednou podekovala za perfektni organizaci prevodu najmu RD. Dekuji a preji hezky vikend

739 060 ...

Miluše Hejhalová

Hledala jsem pronájem. Služba byla provedena spolehlivě, kvalitně a doporučila bych jí dalším.

602 334 ...

Marta Vítková

Za pomoci Vaší RK jsem včera pronajala byt 2+kk v Praze prostřednictvím paní Karasové. Ráda bych ji velice pochválila, byla moc šikovná, konstruktivní, věcná, profesionální. Gratuluji Vám k takové skvělé pracovnici a přeju jí i Vaší kanceláři hodně zdaru. S díky a s pozdravem.

776 604 ...

Richard Něměc

Prodej domu ve Svémylicích.

606 640 ...

Hledám nemovitost

Hledáte nemovitost ? Potřebujete byt k pronájmu nebo si chcete koupit byt na bydlení či investici ?

Čti dál

Potřebuji prodat / pronajmout

Chcete prodat byt či jinou nemovitost ? Hledáte nájemníka do Vašeho pronájmu ?

Čti dál

Správa pronájmu

Nemáte čas starat se o pronájem Vašeho bytu či jiné nemovitosti ? Jste v zahraničí a potřebujete správu Vaší nemovitosti ?

Čti dál