?> Majitelé novostaveb začnou platit daň z nemovitosti

Majitelé novostaveb začnou platit daň z nemovitosti

Realitní zpravodaj - zprávy ze světa realit a financí

ČTK , 0000-00-00 00:00:00

Majitelé novostaveb budou muset platit daň z nemovitosti. Prezident Václav Klaus podepsal vládní novelu, která dosavadní osvobození z placení této daně u nově postavených domů ruší.

Přečteno: 1902 x

Tagy:

Přihlášte se k odběru Realitního zpravodaje

Přihlášení k odběru Realitního zpravodaje

Čtěte také:

Nařízení vlády č. 258/1995 Sb., kterým se provádí občanský zákoník
2011-01-27 14:28:29
Deset věcí, které ovlivňují cenu vašeho bytu
2008-12-31 15:21:10
V dražbě lze získat dům i za polovinu jeho ceny
2009-04-09 10:06:30




Zpět na seznam článků

Zpět na úvodní stranu