Majitelé novostaveb začnou platit daň z nemovitosti
Realitní zpravodaj - zprávy ze světa realit a financí
ČTK , 0000-00-00 00:00:00
Majitelé novostaveb budou muset platit daň z nemovitosti. Prezident Václav Klaus podepsal vládní novelu, která dosavadní osvobození z placení této daně u nově postavených domů ruší.
Přečteno: 1902 x
Tagy:
Přihlášte se k odběru Realitního zpravodaje
| Nařízení vlády č. 258/1995 Sb., kterým se provádí občanský zákoník |
| 2011-01-27 14:28:29 |
| Deset věcí, které ovlivňují cenu vašeho bytu |
| 2008-12-31 15:21:10 |
| V dražbě lze získat dům i za polovinu jeho ceny |
| 2009-04-09 10:06:30 |

